Pera Sudinoi

Bractwo Ludów Bałtyckich


#1 2007-11-08 19:50:27

Mantvydas

rycerz riposty

Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 156
Punktów :   

Treningi

Sława!!!

Jako drużynnik informuję, że najbliższy trening odbędzie się w niedzielę (11.11.07). Miejsce spotkania jest do omówienia, wstępnie będzie to ul. Paca pod blokiem Narymonta. Na trening zawita do nas dwóch nowych ludzi, więc chłopcy gotujcie się będzie trzeba klasę pokazać. Na trening planuję dużo ćwiczeń i zabaw, więc ubierzcie się tak by w błocie móc się paplać. Godzina spotkania to 13.00. Według praw nowych jestem nastawiony na to że wszyscy bractwowicze się pojawią, jeśli ktoś takiego zamiaru nie ma musi mnie poinformować o nieobecności, namiary na mnie posiadacie więc nie widzę problemu... Przypominam, że 3 niezapowiedziane nieobecności równają się poddaniu pod głos wodza, i to wódz zadecyduje o waszej przyszłej karierze wtedy. Jeśli będą jakieś pytania proszę pisać.

Offline

 

#2 2007-11-08 20:14:12

Dobrogost

Dobrogost

6808385
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 59
Punktów :   

Re: Treningi

Dobrze Mantvydasie piszesz! Dodam od siebie jeszcze, że dobrym pomysłem byłoby potwierdzanie swojej obecności na ów zgromadzeniach, co ja właśnie czynię:

Czy deszcz, czy śnieg czy kac... nie zbraknie mnie wśród Was


Wise man in times of peace prepares for war.

Offline

 

#3 2007-11-15 19:07:37

Narymont

rycerz riposty

Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 114
Punktów :   

Re: Treningi

jakieś info o przyszłym treningu? już środek tygodnia.

Offline

 

#4 2007-11-15 20:10:54

Mantvydas

rycerz riposty

Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 156
Punktów :   

Re: Treningi

Treningu w tym tygodniu nie będzie, czekamy na przydzielenie sali.... w taką pogodę nie ma sensu organizowania niczego w plenerze.

Offline

 

#5 2007-11-15 20:30:54

Narymont

rycerz riposty

Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 114
Punktów :   

Re: Treningi

a co robicie w piątek? ^^

Offline

 

#6 2007-11-15 21:04:06

Arvydas

Administrator

7939902
Call me!
Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 163
Punktów :   
WWW

Re: Treningi

Mantvydas napisał:

Treningu w tym tygodniu nie będzie, czekamy na przydzielenie sali.... w taką pogodę nie ma sensu organizowania niczego w plenerze.

Sens jest ale nie do walki, tylko na kondycję.


No pain, no gain - bez bólu, nie ma przyrostów.
Najtrudniejsza jest walka z własnymi urojeniami - bo nie widać przeciwników.
Nazywając kogoś głupkiem, zastanów się czy nie ma on dostatecznej wiedzy, bo inteligencja i mądrość to dwie różne rzeczy.

Offline

 

#7 2007-11-15 21:16:29

Narymont

rycerz riposty

Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 114
Punktów :   

Re: Treningi

zgadzam sie

kondycje powinniśmy trenować.

jestem zdania ze jeżeli chodzi o ćwiczenia kondycyjne Arvydas może sie na tym polu wykazać i zacnie nas potorturować.

Jeżeli byłbyś w stanie rozpisac krótki trening kondycyjny na czas tygodnia który każdy mógłby odbyć nawet indywidualnie byłoby ekstra

Offline

 

#8 2007-11-15 22:02:11

Mantvydas

rycerz riposty

Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 156
Punktów :   

Re: Treningi

Co do rozpisów nie będę się wypowiadał, bo chyba to Arvydas powinien tu umieścić informacje jak będzie chciał... On wie o czym mówię A wy się nie przejmujcie Mogę wam zapewnić świetny trening kondycyjny, ale będzie do tego potrzebna sala i z tym nastawieniem odbywać się będą pierwsze treningi przez okres ok 1,5 miesiąca... Można by już jak coś się zgadać i zrobić mały bieg maratoński - lepszego ćwiczenia na kondycję chyba nie ma Ogólnie za czasów gdy trenowałem Taekwondo (jeszcze nie dawno) preferowałem godzinę 5:20 na pobudkę a o 5:30 byłem już w biegu (okropnie się wstaje o tej porze ). Jednakowoż myślę, że godzina ta trochę was przeraża, więc będzie można dla dobra sprawy się umówić na inną.

Offline

 

#9 2007-11-15 22:04:59

Arvydas

Administrator

7939902
Call me!
Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 163
Punktów :   
WWW

Re: Treningi

Uważam, że najlepiej kondycję robić biegając, ale z ciężarem mam na myśli kolczugę. Biegać po pagórkach z kolczugą, i siła się wyrabia, u ciebie w lasku na starej miejscówie jest dołek, ostatnio tam biegaliśmy z jednego brzegu na drugi, było nawet ciężko.

Hardcore by był w mojej przyszywce i jeszcze z kolczugą, hełmem z siatką kolczą i wytłumieniem, tarczą i bronią biegając przez 10 min.

Moja przyszywka jest ciężka bez kolczugi, może przypominacie jak "biegałem" na festynie?? A co mówić z kolczugą

Jak bym miał transport to wziąłbym sprzęt i biegał, chodź nie wiem jak długo


No pain, no gain - bez bólu, nie ma przyrostów.
Najtrudniejsza jest walka z własnymi urojeniami - bo nie widać przeciwników.
Nazywając kogoś głupkiem, zastanów się czy nie ma on dostatecznej wiedzy, bo inteligencja i mądrość to dwie różne rzeczy.

Offline

 

#10 2007-11-15 22:14:51

Dobrogost

Dobrogost

6808385
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 59
Punktów :   

Re: Treningi

Pomysł Arvydasie masz świetny też mi to przez myśl przeszło, a dodałbym jeszcze miecz tarcze i pacynki w stronę biegającego, cy by w miejscu nie stawał... Dwa takie kursy na górce co żeśmy ostatnio biegali, a i mróz arktyczny nie będzie przeszkadzał i wina nie będzie trzeba


p.s. o winie jeno żart taki, bo zawsze się przydaje


Wise man in times of peace prepares for war.

Offline

 

#11 2007-11-15 22:41:52

Arvydas

Administrator

7939902
Call me!
Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 163
Punktów :   
WWW

Re: Treningi

Cieszę się z tego co mówisz, ale strzelanie do takiej osoby to tylko trening lucznika, a biegający nic nie poczuje , więc nie ma motywacji do szybszego biegania.

Ostatnio edytowany przez Arvydas (2007-11-15 22:47:59)


No pain, no gain - bez bólu, nie ma przyrostów.
Najtrudniejsza jest walka z własnymi urojeniami - bo nie widać przeciwników.
Nazywając kogoś głupkiem, zastanów się czy nie ma on dostatecznej wiedzy, bo inteligencja i mądrość to dwie różne rzeczy.

Offline

 

#12 2007-11-15 22:56:35

Dobrogost

Dobrogost

6808385
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 59
Punktów :   

Re: Treningi

Zależy gdzie trafisz

Widzę to tak mniej więcej...
Osoba najpierw zbiega, więc tyłem odwrócona będzie, a w jej umyśle strach się zrodzi, co by ją
łucznik w głowę czy udo mógł trafić... a wracając tarczą będzie musiała się osłaniać i moment wybrać kiedy
strzałę na cięciwę będzie założyć trzeba co by mogła szturm przypuścić


Wise man in times of peace prepares for war.

Offline

 

#13 2007-11-15 23:16:29

Mantvydas

rycerz riposty

Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 156
Punktów :   

Re: Treningi

Pomysł jest dobry... a patent łucznika kolorów dodaje bo biegający nie będzie musiał prosto biec lecz ew. na boki strzał unikając...  Lecz osobiście uważam, że ćwiczenie to piekielnie wycieńczające jak na razie problemów tylko może sprawić. Proponował bym zatem, w pierw nogi porządnie rozbiegać i jakieś podłoże kondycji zbudować. Jeno trupa w przyszywie czy kolczudze u którego zgon za sprawą wycieńczenia będzie miał miejsce, mi nie trzeba... Jeno o siebie czy Dobrogosta się nie martwię, gdyż ja dużo biegam prywatnie, a Piotr Dobrogostowi pozytywna kondycję buduje na pewno. Obawy me miejsce by miały przy Arvydasie i Narymoncie co raczej mniejszy talent do biegu mają... Tyle ode mnie, lecz rad będę wysłuchać waszych opinii i propozycji...

Offline

 

#14 2007-11-15 23:34:08

Arvydas

Administrator

7939902
Call me!
Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 163
Punktów :   
WWW

Re: Treningi

Niech każdy o siebie się martwi, znam swoje możliwości, na długi dystans jestem cienki, ale żeby zrobić kondycję to tylko z grubej rury- przynajmniej dla mnie, ogólnie wolę siłowe ćwiczenia.


No pain, no gain - bez bólu, nie ma przyrostów.
Najtrudniejsza jest walka z własnymi urojeniami - bo nie widać przeciwników.
Nazywając kogoś głupkiem, zastanów się czy nie ma on dostatecznej wiedzy, bo inteligencja i mądrość to dwie różne rzeczy.

Offline

 

#15 2007-11-15 23:52:08

Narymont

rycerz riposty

Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 114
Punktów :   

Re: Treningi

jeżlei już każdy wymienia swoje zalety to ja powiem o sobie że mam łatwość przyswajania techniki

a jeżeli chodzi o kondycję... musiałem sprawdzać w słowniku by odnaleźć to dawno zapomniane słowo XD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.islanderzy.pun.pl www.thugmusic.pun.pl www.wymiar-bakugan.pun.pl www.siatkarskagrupa.pun.pl www.stosunki.pun.pl